AT02010
CONTACT US
  • Mounting Dimensions
  • Specifications
  • OEM NO.
  • Applications
KEEP IN TOUCH
SUBMIT
About
Wuxi Sanyou Auto Electrical Factory
Certificate Of Honor
  • Certificate of Registration
  • Certificate of Registration
News
  • What Makes the 24V 150A Prestolite Alternator the Standard for Heavy-Duty Bus Applications The 24V 150A Prestolite alternator has become a reference specification in the heavy-dut...
    READ MORE
    READ MORE
  • What the 12V 55A 1PK Lucas Alternator Actually Does The alternator is the heartbeat of a vehicle's electrical system. While the battery provides the initial current to start the e...